ʻO ka Rotator Welding Hydraulic 40 T Fit Up No nā Hale Kiaʻi makani
✧ Hoʻolauna
1. Hoʻoponopono nā mea hoʻohuli kuʻihao hydraulic e ka paukūʻolokaʻa aila no nā paipu hoʻokahi serveral e kuʻi pū ana.
2. E hoʻouka i ka mea hoʻohuli wili me ka ʻōnaehana hoʻokiʻekiʻe i luna / i lalo ma o ka mana lima uea ʻole i ka wā o ka wili ʻana i ka butt.
3. Loaʻa pū nā mea hoʻohuli kuʻi hoʻoponopono pālahalaha no ka kuʻi ʻana i ka butt.
4. E hoʻokomo i nā mea hoʻowili wili me ka ʻōnaehana jacking hydraulic akā ʻo ka hoʻohuli idler wale nō.
5. Ke hoʻohana pū nei me ka mea hoʻohuli kuʻihao ponoʻī a i ʻole nā mea hoʻohuli kuʻihao maʻamau.
6. Mea hoʻopololei kuʻihao hydraulic me ka ʻōnaehana jacking, e hoʻokō i nā mea hoʻopololei kuʻihao me ka mana lima uea ʻole.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili kuʻihao FT-40 |
| Ka Mana Hoʻouka | 20 tona ka nui loa *2 |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Hoʻoponopono hydraulic | I luna/I lalo |
| Anawaena o ka Ipu | 500~4500mm |
| Mana Motika | 2*1.5kw |
| Ala hele | Ka huakaʻi lima me ka laka |
| Nā huila wili | PU |
| Ka nui o ka wili | Ø400*200mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Pahu lima uea ʻole |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Palapala hōʻoia | CE |
✧ Hiʻona
1. Loaʻa i nā ʻāpana ʻelua kahi hiki ke hoʻoponopono multi-dimensional manuahi.
2. ʻOi aku ka maʻalahi o ka hana hoʻoponopono a hiki ke hoʻokipa maikaʻi i nā ʻano like ʻole o ke kūlana humuhumu kuʻihao.
3. Hoʻoikaika ka huila V hydraulic i ka neʻe ʻana o ke axial o ka hale kiaʻi.
4. Hiki iā ia ke hoʻomaikaʻi nui i ka hana pono no ka mānoanoa o ka paia lahilahi a me ka hana ʻana o ke anawaena paipu nui.
5.ʻO ka Hydraulic Fit Up Rotator he 3D adjustable shift rotator, kahi kikowaena hana hydraulic me ka mana kūpono.
6. Hana ʻia ke kumu Rotator me ka papa i hoʻopili ʻia, me ka ikaika kiʻekiʻe e hōʻoia i ka ʻole o ka piʻo ʻana i kekahi manawa.
7. ʻO ke kumu Rotator & boring kahi hana i hoʻokomo ʻia e hōʻoia i ka wili pololei o ka wili.
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.
✧ Nā Papahana Ma mua











