Mea hoʻohuli kuʻihao pahu CR-50
✧ Hoʻolauna
ʻO ka mea hoʻohuli kuʻuna 50-tona he mea hana kūikawā i hoʻohana ʻia e kākoʻo a hoʻohuli i nā ʻāpana hana cylindrical nui i ka wā o ke kaʻina hana kuʻi. Aia ma lalo kahi ʻike kikoʻī o kāna mau hiʻohiʻona, nā kikoʻī, a me nā noi:
Nā Hiʻohiʻona Koʻikoʻi
- Ka Mana Hoʻouka:
- Hoʻolālā ʻia e kākoʻo i nā ukana a hiki i 50 tons, e kūpono ana no nā noi ʻoihana kaumaha like ʻole.
- Nā ʻōwili wili:
- ʻO ka maʻamau, he ʻelua mau wili mana e hoʻomaʻamaʻa i ka wili mālie a kāohi ʻia o ka workpiece.
- Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Roller:
- ʻAe i ka hoʻopilikino ʻana e kūpono i nā diameters paipu like ʻole a me nā lōʻihi, e hoʻonui ana i ka versatility.
- Mana wikiwiki:
- Hoʻolako ʻia me nā kaohi wikiwiki loli e hoʻoponopono i ka wikiwiki o ka wili, e hōʻoiaʻiʻo ana i nā kūlana wili maikaʻi loa.
- Kūkulu Paʻa:
- Kūkulu ʻia me nā mea ikaika kiʻekiʻe e kū i nā ukana kaumaha a hōʻoia i ke kūpaʻa lōʻihi.
- Nā ʻAno Palekana:
- Hoʻokomo pū ʻia nā hiʻohiʻona e like me ka pale ʻana i ka overload, nā ʻōnaehana hoʻōki ulia pōpilikia, a me nā kahua paʻa e pale aku ai i nā ulia.
Nā kikoʻī
- Ka Mana Hoʻouka:50 tone
- Anawaena o ka wili:Ma keʻano laulā, aia ke ana mai 200 a 400 mm, ma muli o ka hoʻolālā.
- Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana:Hoʻololi pinepine ʻia, pinepine mai kekahi mau millimeters a i kekahi mau mika i kēlā me kēia minuke.
- Lako ikehu:Hoʻohana pinepine ʻia e nā motika uila, me nā kikoʻī e ʻokoʻa ana e ka mea hana.
Nā noi
- Ke kūkulu ʻana i ka paipu:Hoʻohana nui ʻia ma ka ʻoihana aila a me ke kinoea no ka hoʻopili ʻana i nā paipu nui.
- Hana ʻana i ka Pahu:Kūpono no ke kūkulu ʻana a me ka hoʻopili ʻana i nā pahu mālama nui a me nā ipu kaomi.
- Ke kūkulu ʻana i nā moku:Hoʻohana pinepine ʻia ma nā hale hana moku no ka hoʻopili ʻana i nā ʻāpana ʻili a me nā ʻāpana nui.
- Hana Hana Kaumaha:Hoʻohana ʻia ia no ka hana ʻana i nā mīkini a me nā lako hana nui.
Nā Pōmaikaʻi
- Hoʻomaikaʻi ʻia ka maikaʻi o ka hoʻopili ʻana:ʻO ka hoʻohuli mau ʻana e kōkua i nā wili like, e hōʻemi ana i nā hemahema.
- Hoʻonui i ka pono:Hoʻēmi i ka lawelawe lima a hoʻolalelale i ke kaʻina hana kuʻihao.
- Ka maʻalahi:Kūpono me nā ʻano hana kuʻihao like ʻole, me MIG, TIG, a me ka kuʻihao arc i lalo.
Inā makemake ʻoe i ka ʻike hou aku e pili ana i nā hiʻohiʻona kikoʻī, nā mea hana, a i ʻole nā kuhikuhi hana, e ʻoluʻolu e nīnau!
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili kuʻi CR-50 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 50 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Drive | 25 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Idler | 25 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka nui o ka moku | 300~5000mm |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Mana Hoʻohuli Motika | 2*2.2 KW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 100-1000mm/min |
| Kaohi wikiwiki | Mea hoʻokele alapine loli |
| Nā huila wili | Mea kila |
| Ka nui o ka wili | Ø500*200mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 15m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Palapala hōʻoia | CE |
✧ Hiʻona
1. He mea kōkua nui ke kūlana o ka Roller hiki ke hoʻololi ʻia i ka hoʻoponopono ʻana i nā rollers ma waena o ke kino nui i hiki ke hoʻoponopono ʻia nā rollers o ke anawaena like ʻole ma luna o nā rollers like me ka ʻole o ke kūʻai ʻana i kahi roller paipu nui ʻē aʻe.
2. Ua hana ʻia kahi loiloi koʻikoʻi ma ke kino paʻa no ka hoʻāʻo ʻana i ka hiki ke kau i ke kaumaha o ke kiʻikuhi kahi e hilinaʻi ʻia ai ke kaumaha o nā paipu.
3. Ke hoʻohana ʻia nei nā wili polyurethane i kēia huahana no ka mea he kūpaʻa ke kaumaha o nā wili polyurethane a hiki ke pale i ka ʻili o nā paipu mai ka ʻōpala ʻia ʻana i ka wā e ʻōwili ana.
4. Hoʻohana ʻia ke ʻano pine e pine i nā wili polyurethane ma ka mōlina nui.
5. Hoʻohana ʻia ke kū hiki ke hoʻololi ʻia e hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe o ka Rigid Frame e like me ka pono a me ke koi o ka hoʻoheheʻe ʻana i ka paipu a e like me ka pae ʻoluʻolu o ka mea hoʻoheheʻe i hiki iā ia ke hāʻawi i ke kūpaʻa loa.
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.









