Nā Mea Hoʻohuli Kuʻihao CR-60
✧ Hoʻolauna
ʻO ka mea hoʻopololei kuʻuna 60-tona he ʻāpana hana kaumaha ia i hoʻolālā ʻia e kākoʻo a hoʻopololei i nā ʻāpana hana cylindrical nui i ka wā o ke kaʻina hana kuʻi. Eia kahi ʻike holoʻokoʻa o kāna mau hiʻohiʻona, nā kikoʻī, a me nā noi:
Nā Hiʻohiʻona Koʻikoʻi
- Ka Mana Hoʻouka:
- Hoʻolālā ʻia e lawelawe a hiki i 60 tons, e kūpono ana i nā noi ʻoihana kaumaha.
- Nā ʻōwili wili:
- ʻO ka maʻamau, ʻelua mau wili mana e hāʻawi ana i ka hoʻohuli ʻana i ka workpiece i kāohi ʻia.
- Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Roller:
- Hāʻawi ia i ka hoʻokomo ʻana i nā paipu o nā ʻano like ʻole o ke anawaena a me ka lōʻihi.
- Mana wikiwiki:
- Hoʻolako ʻia me ka mana wikiwiki loli no ka hoʻoponopono pololei ʻana o ka wikiwiki o ka wili, e hoʻomaikaʻi ana i ka maikaʻi o ka wili.
- Kūkulu Paʻa:
- Kūkulu ʻia me nā mea ikaika kiʻekiʻe e kū i nā ukana kaumaha a hāʻawi i ke kūpaʻa.
- Nā Hiʻohiʻona Palekana:
- Hoʻokomo pū ʻia nā ʻano palekana e like me ka pale ʻana i ka overload, nā pihi hoʻōki ulia pōpilikia, a me nā kumu paʻa e pale aku ai i ka hiolo ʻana.
Nā kikoʻī
- Ka Mana Hoʻouka:60 tone
- Anawaena o ka wili:ʻOkoʻa, pinepine ma kahi o 200-400 mm
- Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana:Hoʻololi maʻamau, mai kekahi mau millimeters a i kekahi mau mika i kēlā me kēia minuke
- Lako ikehu:Hoʻohana pinepine ʻia e nā motika uila; hiki ke ʻokoʻa nā kikoʻī ma muli o ka mea hana
Nā noi
- Ke kūkulu ʻana i ka paipu:Hoʻohana ʻia i ka ʻoihana aila a me ke kinoea no ka hoʻopili ʻana i nā paipu nui.
- Hana ʻana i ka Pahu:Kūpono no ke kūkulu ʻana a me ka hoʻopili ʻana i nā pahu mālama nui a me nā ipu kaomi.
- Ke kūkulu ʻana i nā moku:Hoʻohana ʻia ma ka ʻoihana kūkulu moku no ka hoʻoheheʻe ʻana i nā ʻāpana ʻili o ka moku a me nā ʻāpana nui ʻē aʻe.
- Hana ʻana i nā Mīkini Kaumaha:Hoʻohana ʻia no ka hana ʻana i nā mīkini a me nā lako nui.
Nā Pōmaikaʻi
- Hoʻonui ʻia ka maikaʻi o ka hoʻoheheʻe ʻana:Kōkua ka wili mau i ka hoʻokō ʻana i nā kuʻi like.
- Hoʻonui i ka pono:Hoʻemi i ka lawelawe lima a hoʻolalelale i ke kaʻina hana kuʻihao.
- Ka maʻalahi:Hiki ke hoʻohana ʻia me nā ʻano hana kuʻihao like ʻole, me MIG, TIG, a me ka kuʻihao arc i lalo.
Inā makemake ʻoe i ka ʻike kikoʻī hou aku e pili ana i nā hiʻohiʻona kikoʻī, nā mea hana, a i ʻole nā kuhikuhi hana, e ʻoluʻolu e nīnau!
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili kuʻi CR-60 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 60 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Drive | 30 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Idler | 30 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka nui o ka moku | 300~5000mm |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Mana Hoʻohuli Motika | 2*2.2 KW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 100-1000mm/min |
| Kaohi wikiwiki | Mea hoʻokele alapine loli |
| Nā huila wili | Mea kila |
| Ka nui o ka wili | Ø500*200mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 15m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Palapala hōʻoia | CE |
✧ Hiʻona
1. He mea kōkua nui ke kūlana o ka Roller hiki ke hoʻololi ʻia i ka hoʻoponopono ʻana i nā rollers ma waena o ke kino nui i hiki ke hoʻoponopono ʻia nā rollers o ke anawaena like ʻole ma luna o nā rollers like me ka ʻole o ke kūʻai ʻana i kahi roller paipu nui ʻē aʻe.
2. Ua hana ʻia kahi loiloi koʻikoʻi ma ke kino paʻa no ka hoʻāʻo ʻana i ka hiki ke kau i ke kaumaha o ke kiʻikuhi kahi e hilinaʻi ʻia ai ke kaumaha o nā paipu.
3. Ke hoʻohana ʻia nei nā wili polyurethane i kēia huahana no ka mea he kūpaʻa ke kaumaha o nā wili polyurethane a hiki ke pale i ka ʻili o nā paipu mai ka ʻōpala ʻia ʻana i ka wā e ʻōwili ana.
4. Hoʻohana ʻia ke ʻano pine e pine i nā wili polyurethane ma ka mōlina nui.
5. Hoʻohana ʻia ke kū hiki ke hoʻololi ʻia e hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe o ka Rigid Frame e like me ka pono a me ke koi o ka hoʻoheheʻe ʻana i ka paipu a e like me ka pae ʻoluʻolu o ka mea hoʻoheheʻe i hiki iā ia ke hāʻawi i ke kūpaʻa loa.
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.









