ʻO ka Rotator Welding Hydraulic Fit Up Kuʻuna 100T No ka Pipe Butt Welding
✧ Hoʻolauna
1. ʻO ka Fit Up Welding Rotator kahi ʻano hana kuʻi wili, i hoʻohana ʻia no ka hoʻokomo ʻana i ka rotator kuʻi a me ka rotation welding mount.
2. Ua hōʻike ʻia me ka hoʻoponopono ʻana o ka bolt, e kūpono ana no ka hoʻopili ʻana i ka paipu butt.
3. Hiki i ka mana kiʻekiʻe loa ke piʻi i ka 40T, a ua lako me ka pahu mana uea ʻole/mamao, e ʻoi aku ka maʻalahi o ka hana.
4. Ua hoʻolālā ʻia kēia Fit Up Welding Rotator no ke kaʻina hana kuʻi pololei, he maʻalahi ke hana a hiki ke hoʻoponopono pololei ʻia no nā koi kuʻi like ʻole.
5. Loaʻa iā ia ka pololei a me ke kūpaʻa kiʻekiʻe, a me ka hana kuʻihao maikaʻi loa. Ua lako pū ʻia me nā mea palekana e hōʻoia i ka palekana i ke kaʻina hana kuʻihao.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili kuʻihao FT-100 |
| Ka Mana Hoʻouka | 50 tone ka nui loa *2 |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Hoʻoponopono hydraulic | I luna/I lalo |
| Anawaena o ka Ipu | 800~5000mm |
| Mana Motika | 2*2.22kw |
| Ala hele | Ka huakaʻi lima me ka laka |
| Nā huila wili | PU |
| Ka nui o ka wili | Ø500*300mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Pahu lima uea ʻole |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
✧ Hiʻona
1. Loaʻa i nā ʻāpana ʻelua kahi hiki ke hoʻoponopono manuahi i nā ʻano like ʻole
2. ʻOi aku ka maʻalahi o ka hana hoʻoponopono a hiki ke hoʻokipa maikaʻi i nā ʻano like ʻole o ke kūlana humuhumu kuʻihao
3. Hoʻoikaika ka huila V hydraulic i ka neʻe ʻana o ke axial o ka hale kiaʻi
4. Hiki iā ia ke hoʻomaikaʻi nui i ka hana pono no ka mānoanoa o ka paia lahilahi a me ka hana ʻana o ke anawaena paipu nui
5. ʻO ka Hydraulic Fit Up Rotator he 3D adjustable shift rotator, kahi kikowaena hana hydraulic me ka mana kūpono
6. Hana ʻia ke kumu Rotator me ka papa i hoʻopili ʻia, me ka ikaika kiʻekiʻe e hōʻoia i ka ʻole o ka curvature e hana ʻia ma luna o kekahi manawa
7. ʻO ke kumu Rotator & boring kahi hana i hoʻokomo ʻia e hōʻoia i ka wili pololei o ka roller
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.
✧ Nā Papahana Ma mua











