ʻO Automation LHC 2020 Welding Column A me Boom Manipulator No nā Ipu Paʻi
✧ Hoʻolauna
1. Hoʻohana nui ʻia nā boom kolamu wili no ka hale kiaʻi makani, nā ipu kaomi a me nā pahu ma waho a ma loko o ka wili wili longitudinal seam a i ʻole ka wili girth. E ʻike ʻia ka wili ʻakomi i ka wā e hoʻohana pū ai me kā mākou ʻōnaehana wili wili.
2. ʻO ka hoʻohana pū ʻana me nā mea hoʻonoho kuʻihao e ʻoi aku ka maʻalahi o ka kuʻihao ʻana i nā flanges.
3. Wahi a ka lōʻihi o nā ʻāpana hana, hana pū mākou i ka boom kolamu me ke kumu huila huakaʻi. No laila loaʻa nō hoʻi no ka hoʻoheheʻe ʻana i ka hoʻoheheʻe humuhumu lōʻihi.
4. Ma ka boom kolamu wili, hiki iā mākou ke hoʻokomo i ke kumu mana MIG, ke kumu mana SAW a me ke kumu mana tandem AC/DC.
5. Ke hāpai nei ka ʻōnaehana boom kolamu wili e ke kaulahao loulou pālua. Loaʻa pū kekahi me ka ʻōnaehana anti-hāʻule e hōʻoia i ka palekana o ka hoʻohana ʻana ʻoiai ua haki ke kaulahao.
6. Loaʻa ka mīkini hoʻōla Flux, ka mea nānā kāmela wili a me ka kuhikuhi laser no ka hoʻokō ʻana i ka wili aunoa. Hiki iā ʻoe ke leka uila iā mākou no ke wikiō hana.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | MD 2020 C&B |
| Ka mana o ka hoʻouka ʻana o ka hopena Boom | 250kg |
| Ka huakaʻi boom kū pololei | 2000 mm |
| Ka wikiwiki o ka boom kū pololei | 1000 mm/min |
| Ka huakaʻi boom ākea | 2000 mm |
| Ka wikiwiki o ka hoʻomaikaʻi ʻana ma ka pae | 120-1200 mm/min VFD |
| Paheʻe keʻa hopena Boom | Motika 100 * 100 mm |
| Hoʻohuli | ±180°Manual me ka laka |
| Ala hele | Ka huakaʻi mīkini |
| Ka wikiwiki o ka huakaʻi | 2000 mm/min |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao10m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
| Nā Koho-1 | Kuhikuhi laser |
| Nā Koho -2 | Nānā kāmela |
| Nā Koho-3 | Mīkini ho'ōla flux |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka boom kolamu wili me ka manawa hoʻohana lōʻihi. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka boom i luna / boom i lalo, boom i mua / hope / nā paheʻe keʻa e hoʻoponopono i ke kukui wili i luna i lalo hema a ʻākau, hānai uea, uea hope, nā kukui mana a me ka E-stop.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Hiki iā mākou ke hoʻohui i ka mea hoʻowiliwili wili a i ʻole ka mea hoʻonoho wiliwili me ka boom kolamu e hoʻokō ai i ka wiliwili ʻakomi.
✧ Nā Papahana Ma mua
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i ka boom kolamu wili mai ka ʻoki ʻana i nā papa kila kumu, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.











