Mea Hoʻonohonoho Paipu Kuʻihao Hana Kaumaha 10 Ton Me ka Hōʻike Mana Wikiwiki Kikohoʻe
✧ Hoʻolauna
1. ʻO ka mea hoʻonoho kuʻi kuʻekuʻe ka mea nui i haku ʻia me ka ʻāpana wili papa hana a me ka ʻāpana tilting a me ka ʻōnaehana hoʻokele uila.
2. Ma ka hoʻohuli ʻana a me ka wili ʻana o ka mīkini, hiki i ka mea hoʻonoho kuʻekuʻe lima ke hana i ka ʻāpana hana ma kahi kūlana hana kūpono.
3. Hoʻokele ʻia ka hoʻohuli ʻana o ka papa hana e ka hoʻololi alapine ʻanuʻu ʻole e hoʻokō ai i ka wikiwiki wili maikaʻi loa.
4. Ke hoʻohana nei i ka pahu mana mamao e hoʻomaopopo i ka hana mamao o ka papa hana, hiki ke hoʻopili me nā mīkini hana e hoʻomaopopo i ka hana linkage.
5. E hoʻokaʻawale i ka interface e hoʻomaopopo i ka hana linkage me ka manipulator a me ke kau ʻana i ka mīkini kuʻihao aunoa e hoʻokō i ke kikowaena kuʻihao aunoa.
6. ʻOihana noi e pili ana i ka ipu kaomi, ka metallurgy, ka mana uila, ka ʻoihana kemika, ka mīkini a me ka hoʻolālā metala.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | AHVPE-10 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 10000kg ka nui loa |
| Anawaena papaʻaina | 2000 mm |
| Hoʻoponopono kiʻekiʻe kikowaena | Manual e ka bolt / Hydraulic |
| Motika hoʻohuli | 3 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.05-0.5 rpm |
| Motika hoʻohuli | 4 kw |
| Ka wikiwiki o ke kīloi ʻana | 0.14rpm |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90°/ 0~120° kekelē |
| Ka mamao ʻokoʻa loa | 200 mm |
| Ka mamao o ke kaumaha kiʻekiʻe loa | 400 mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | 1 makahiki |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1.ʻO ka maʻamau ka mea hoʻonoho kuʻihao me ka pahu mana lima a me ke kuapo wāwae.
2. Hoʻokahi pahu lima, hiki i ka mea hana ke hoʻomalu i ka Rotation Forward, Rotation Reverse, nā hana Emergency Stop, a loaʻa pū kekahi i ka hōʻike wikiwiki o ka wili a me nā kukui mana.
3. ʻO nā keʻena uila hoʻonoho wili a pau i hana ʻia e Weldsuccess Ltd ponoʻī. ʻO nā mea uila nui a pau mai Schneider mai.
4. I kekahi manawa ua hana mākou i ka mea hoʻonoho wili me ka mana PLC a me nā pahu pahu RV, hiki ke hana pū me ka robot.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i nā mea hoʻowili wili mai nā papa kila kumu mai ka ʻoki ʻana, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua










