200 Ton Selfing Aligning Welding Pipe Rollers Hana Kaumaha me nā Huila PU
✧ Hoʻolauna
1. Hoʻopili kā mākou mau wili kuʻihao i hoʻokahi ʻāpana wili hoʻokele a me hoʻokahi ʻāpana wili idler i hoʻokahi set no ke kūʻai aku.
2. Loaʻa nā mea āpau no ka mana lima mamao, ka mana lima Radio a me ka mana pedal wāwae.
3. Nā ʻāpana uila papa kiʻekiʻe mai Schneider e hōʻoia i ka hoʻohana lōʻihi ʻana i ke ola.
4. ʻO ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana o kā mākou pahu hoʻonohonoho ʻōwili 'aʻole ia he heluhelu kikohoʻe.
5.100% hou mai ka mea hana mua - WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Inā ʻoi aku ka lōʻihi o kāu paipu hoʻokahi ma mua o 8 mika, paipai mākou iā ʻoe e koho i hoʻokahi roller drive a me ʻelua mau rollers idler e kākoʻo.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | SAR - 200 Roller Kuʻihao |
| Ka Mana Hoʻohuli | 200 tone ka nui loa |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Drive | 100 tone ka nui loa |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Idler | 100 tone ka nui loa |
| Ka nui o ka moku | 1500~8000mm |
| Hoʻoponopono i ke Ala | ʻO ka wili hoʻonohonoho ponoʻī |
| Mana Hoʻohuli Motika | 7.5 KW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | Hōʻike kikohoʻe 100-1000mm/min |
| Ka nui o ka wili | Ø500*280mm |
| Kaohi wikiwiki | Mea hoʻokele alapine loli |
| Nā huila wili | Ke kila i uhi ʻia me ke ʻano PU |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Pahu mana lima mamao a me ke kuapo pedal wāwae |
| Waihoʻoluʻu | RAL3003 ʻULAʻULA & 9005 ʻELEʻELE / Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Nā koho | Ka mana anawaena nui |
| Kumu o nā huila huakaʻi mīkini | |
| Pahu hoʻokele lima uea ʻole |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻike wikiwiki o ka hoʻohuli, I mua, I hope, Nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Loaʻa ka pahu hoʻomalu lima uea ʻole inā pono.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i nā mea hoʻowili wili mai nā papa kila kumu mai ka ʻoki ʻana, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua











