10 Ton Pipe Welding Rollers Self Aligning 2800 Mm No ka Hale Kiaʻi makani
✧ Hoʻolauna
1. Aia ka laulā o ke anawaena o ka moku i loko o 320-2800 mm.
2.Hoʻokahi hoʻonohonoho mana / Hoʻokahi hoʻonohonoho idler / ʻōnaehana mana uila.
3. Hiki i nā mea kūʻai ke hoʻopilikino i nā mea hoʻoheheʻe kuʻihao ponoʻī he 10 tona i kā lākou mau kikoʻī.
Hiki ke hoʻokele ʻia ka mea hoʻohuli kuʻihao hoʻonohonoho ponoʻī he 4.10 tona e ka pahu lima a me ka pedal wāwae.
5. Huila laholio a huila kila paha e hahai ana i kāu hana hou ʻana
6. He maʻalahi ka hoʻohana ʻana i ka mea hoʻopili kuʻi hoʻonohonoho ponoʻī.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka SAR-10 Welding Roller |
| Ka Mana Hoʻohuli | 10 tona ka nui loa |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Drive | 5 tona ka nui loa |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Idler | 5 tona ka nui loa |
| Ka nui o ka moku | 320~2800mm |
| Hoʻoponopono i ke Ala | ʻO ka wili hoʻonohonoho ponoʻī |
| Mana Hoʻohuli Motika | 1.1 KW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | Hōʻike kikohoʻe 100-1000mm/min |
| Ka nui o ka wili | Ø300*150mm |
| Kaohi wikiwiki | Mea hoʻokele alapine loli |
| Nā huila wili | Ke kila i uhi ʻia me ke ʻano PU |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula wāwae 8m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi Makahiki |
| Nā koho | Ka mana anawaena nui |
| Kumu o nā huila huakaʻi mīkini | |
| Pahu hoʻokele lima uea ʻole |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻike wikiwiki o ka hoʻohuli, I mua, I hope, Nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Loaʻa ka pahu hoʻomalu lima uea ʻole inā pono.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i nā mea hoʻowili wili mai nā papa kila kumu mai ka ʻoki ʻana, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua







