Mea Hoʻohuli Kuʻi Kuʻuna CR-300T
✧ Hoʻolauna
Nā mea hoʻoheheʻe wili hao me ka hiki ke hoʻouka i 1.300 Ton me hoʻokahi ʻāpana hoʻokele a me hoʻokahi ʻāpana idler.
2.ʻO ka maʻamau, hoʻohana mākou i nā huila kila me ke anawaena 700mm a me ka laulā 300mm, loaʻa nā huila wili mea kila no ka hana maʻamau.
3. Me nā motika loli alapine 2 * 5.5kw, e hōʻoiaʻiʻo ia i ka paʻa o ka wili ʻana.
4. Inā ʻo nā moku me ka eccentricity, e hoʻohana mākou i ka motika paleki e hoʻonui i ka torque rotation.
5.Mea hoʻopololei kuʻihao maʻamau 300 Ton me ke anawaena o nā kīʻaha he 8000mm ka mana, hiki iā mākou ke hana maʻamau no ka nui nui e like me ke noi a ka mea hoʻohana hope loa.
6. Loaʻa nā huila paʻa, nā huila huakaʻi mīkini a me nā laina ulu kūpono mai Weldsuccess Ltd.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili kuʻi CR-300 |
| Ka Mana Hoʻouka | 150 tone ka nui loa *2 |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Hoʻoponopono hydraulic | I luna/I lalo |
| Anawaena o ka Ipu | 1000~8000mm |
| Mana Motika | 2*5.5kw |
| Ala hele | Ka huakaʻi lima me ka laka |
| Nā huila wili | PU |
| Ka nui o ka wili | Ø700*300mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Pahu lima uea ʻole |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Palapala hōʻoia | CE |
✧ Hiʻona
1. Loaʻa i nā huahana wili wili paipu nā ʻano like ʻole, e like me ke ʻano hoʻonohonoho ponoʻī, ka hoʻololi ʻana, ke kaʻa, ke tilting a me nā ʻano anti-drift.
2. Hiki i nā wili kuʻi paipu kuʻuna moʻo ke hoʻohana i nā anawaena like ʻole o ka hana, ma ka hoʻoponopono ʻana i ka mamao waena o nā wili, ma o nā lua wili i mālama ʻia a i ʻole ka wili kēpau.
3. Ma muli o nā noi like ʻole, ʻekolu ʻano o ka ʻili o ka wili, PU/RUBBER/STEEL WHEEL.
4. Hoʻohana nui ʻia nā wili kuʻi paipu no ka Kuʻi Paipu, ka hoʻopili ʻana i nā ʻōwili pahu, ka pena ʻana i nā wili a me ka ʻākoakoa ʻana o nā ʻōwili pahu o ka pūpū wili cylindrical.
5.Hiki i ka mīkini wili hoʻohuli paipu ke hoʻohui pū me nā lako hana ʻē aʻe.
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.
✧ Nā Papahana Ma mua











