Mea Hoʻonoho Kuʻi 2-tona me ka Chuck 600mm
✧ Hoʻolauna
1. ʻO kā mākou mea hoʻonoho kuʻihao me 3 jaw chuck e kōkua nui no ka kuʻihao paipu a me nā flanges.
2. ʻO ke kihi tilting positioner 2Ton ukana hiki ke hoʻouka ʻia he 0-90 degere, a e like me ke noi a ka mea kūʻai aku, hiki nō hoʻi ke 0-135 degere.
3. Me ka papa ʻaina me ke anawaena he 1300mm, ʻo ka wikiwiki o ka wili he 0.12-1.2 rpm, ʻo ka wikiwiki o ka wili e ka heluhelu kikohoʻe a hiki ke hoʻololi ʻia ma ka pahu mana lima mamao e like me nā koi wili.
4. Hoʻokahi kuapo pedal wāwae i hoʻolako pū ʻia e kāohi i ke kuhikuhi wili no ka hoʻopili lima ʻana i kekahi manawa.
5. Loaʻa ke kala pena i hana ʻia mai Weldsuccess Ltd.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | VPE-2 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 2000kg ka palena kiʻekiʻe |
| Anawaena papaʻaina | 1200 mm |
| Motika hoʻohuli | 1.1 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.05-0.5 rpm |
| Motika hoʻohuli | 1.5 kw |
| Ka wikiwiki o ke kīloi ʻana | 0.67 rpm |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90°/ 0~120° kekelē |
| Ka mamao ʻokoʻa loa | 150 mm |
| Ka mamao o ke kaumaha kiʻekiʻe loa | 100 mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. No ke kāohi ʻana i ka wikiwiki o ka wili, ʻo ka hoʻokele alapine loli ka hōʻailona Danfoss.
2. ʻO ka motika wili a me ke tilting mai Invertek me ka ʻae piha ʻia e CE.
3. ʻO nā mea uila hoʻokele mai Schneider mai.
4. Hiki ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa no ka mea hoʻohana hope loa ma kā lākou mākeke kūloko.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻikeʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ka wili i luna, ka wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i ka mea hoʻonoho wili mai ka ʻoki ʻana i nā papa kila kumu, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua



