Mea Hoʻonoho Kuʻi 100kg a me 1000kg
✧ Hoʻolauna
ʻO ka mea hoʻonoho kuʻihao 100kg kahi mea i hoʻohana ʻia i nā hana kuʻihao e hoʻonoho a hoʻohuli i nā ʻāpana hana a hiki i 100 kilokani.
ʻO ka mea hoʻonoho wili 1000kg kahi mea i hoʻohana ʻia i nā hana wili e hoʻonoho a hoʻohuli i nā ʻāpana hana e kaupaona ana a hiki i 1-t0n (1,000 kilograms).
ʻO ka hoʻohana ʻana i kahi mea hoʻonoho wili o kēia mana e hoʻomaikaʻi i ka pono a me ka pololei o nā hana wili. Hāʻawi ia i kahi kahua paʻa no ke kau ʻana i ka ʻāpana hana, e ʻae ana i nā mea wili e hana mai nā kihi he nui a hoʻokō i ka maikaʻi o ka wili like.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | VPE-1 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 1000kg ka palena kiʻekiʻe |
| Anawaena papaʻaina | 1000 mm |
| Motika hoʻohuli | 0.75 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.05-0.5 rpm |
| Motika hoʻohuli | 1.1 kw |
| Ka wikiwiki o ke kīloi ʻana | 0.67 rpm |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90°/ 0~120° kekelē |
| Ka mamao ʻokoʻa loa | 150 mm |
| Ka mamao o ke kaumaha kiʻekiʻe loa | 100 mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻikeʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ka wili i luna, ka wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i ka mea hoʻonoho wili mai ka ʻoki ʻana i nā papa kila kumu, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua





