VPE-0.1 Mea Hoʻonohonoho Liʻiliʻi 100kg
✧ Hoʻolauna
ʻO ka mea hoʻonoho wili liʻiliʻi māmā 100kg kahi ʻano mea hoʻonoho wili lawe lima hoʻokahi, he māmā hoʻi kona kaumaha ponoʻī, no laila hiki iā mākou ke hoʻoneʻe maʻalahi e like me nā koi wili. Hiki i ke ana uila wili ke 110V, 220V a me 380V etc. uila i hana ʻia.
Hiki ke hoʻololi ʻia ka wikiwiki o ka wili ʻana e ka pihi. Hiki i ka mea hana ke hoʻonohonoho i ka wikiwiki wili kūpono e like me nā koi o ka wili ʻana.
I ka wā o ka hoʻopili lima ʻana, hiki ke hoʻomalu ʻia ke kuhikuhi o ka wili ʻana e ke kuapo pedal wāwae. ʻOi aku ka maʻalahi no ka mea hana ke hoʻololi i ke kuhikuhi o ka wili ʻana.
1. ʻO ka Standard 2 axis gear tilt welding Positioner kahi hopena maʻamau no ka tilting a me ka hoʻohuli ʻana o nā ʻāpana hana.
2. Hiki ke hoʻohuli ʻia ka papa hana (i 360°) a i ʻole ke kīloi ʻia (i 0 - 90°) e ʻae ana i ka ʻāpana hana e hoʻopaʻa ʻia ma ke kūlana maikaʻi loa, a ʻo ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana o ka mīkini ka mana VFD.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | VPE-0.1 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 100kg ka palena kiʻekiʻe |
| Anawaena papaʻaina | 400 mm |
| Motika hoʻohuli | 0.18 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.4-4 rpm |
| Motika hoʻohuli | Manual |
| Ka wikiwiki o ke kīloi ʻana | Manual |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90° kekelē |
| Ka mamao ʻokoʻa loa | 50 mm |
| Ka mamao o ke kaumaha kiʻekiʻe loa | 50 mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻikeʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ka wili i luna, ka wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
✧ Holomua Hana
ʻO ka mīkini hoʻonoho wili hana māmā liʻiliʻi no nā ʻāpana hana liʻiliʻi, ʻo ka mīkini hoʻonoho wili 100kg me ka hoʻohuli mīkini a me ke hili lima ʻana, ka ʻōnaehana hili me nā huila lima hoʻokahi e hoʻoponopono i ka wili, ka wili e hoʻoponopono i ke kia, i hiki ai i ka mea hoʻonoho ke ʻike i ke kihi hili 0-90 degere. ʻOiai ke hili ʻana e nā huila lima, akā me ka wili lima a me ke kia, maʻalahi ke hoʻoponopono.
Hoʻokumu ʻo Weldsuccess i ka mea hoʻonoho wili mai ke kūʻai ʻana o nā papa kila mua a me ka ʻoki ʻana CNC. Me ka ʻae ʻia ʻana o IS0 9001:2015, kāohi mākou i ka maikaʻi ma o kēlā me kēia holomua hana.
✧ Nā Papahana Ma mua









