Mea Hoʻonoho Kuʻi VPE-3 me ke Anawaena Papa 1400mm a me nā Chuck 1200mm
✧ Hoʻolauna
1.ʻO ka mea hoʻonoho wili maʻamau maʻamau 3Ton ka hiki ke hoʻouka me ke anawaena papaʻaina 1400mm.
2. Loaʻa ke anawaena o ka papaʻaina a me ke anawaena kiʻekiʻe no ka hoʻopilikino ʻana.
3. Hiki i kā mākou hui loea ke hoʻolālā i ka nui o ka papaʻaina T-shot, ke kūlana a me ke ʻano e like me ka ʻike ʻāpana hana, i maʻalahi ai i ka mea hoʻohana hope ke hoʻokomo i ka ʻāpana hana ma kā mākou mau mea hoʻonoho wili.
4.E hoʻouna pū ʻia kekahi pahu mana lima mamao a me hoʻokahi kaohi pedal wāwae me ka mīkini.
5. Loaʻa nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe paʻa, ka papa wili ʻākea, nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe manual a hydraulic 3 axis paha mai Weldsuccess Ltd.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | VPE-3 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 3000kg ka palena kiʻekiʻe |
| Anawaena papaʻaina | 1400 mm |
| Motika hoʻohuli | 1.5 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.05-0.5 rpm |
| Motika hoʻohuli | 2.2 kw |
| Ka wikiwiki o ke kīloi ʻana | 0.23 rpm |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90°/ 0~120° kekelē |
| Ka mamao ʻokoʻa loa | 200 mm |
| Ka mamao o ke kaumaha kiʻekiʻe loa | 150 mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
ʻO kā mākou mau ʻāpana ʻokoʻa a pau mai kahi hui kaulana o ka honua, a e hōʻoiaʻiʻo ia e hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma kā lākou mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Danfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻikeʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ka wili i luna, ka wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
✧ Holomua Hana
Mai ka makahiki 2006, a ma muli o ka ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015, kāohi mākou i ka maikaʻi o kā mākou lako mai nā papa kila kumu, ʻo kēlā me kēia holomua hana me ka mea nānā e kāohi iā ia. Kōkua pū kēia iā mākou e loaʻa hou aku ka ʻoihana mai ka mākeke honua.
A hiki i kēia manawa, ua ʻae ʻia kā mākou huahana āpau me ka CE i ka mākeke ʻEulopa. Manaʻolana e kōkua kā mākou huahana iā ʻoe no ka hana ʻana i kāu mau papahana.
✧ Nā Papahana Ma mua



