Mea Hoʻonoho Kuʻi VPE-1
✧ Hoʻolauna
1. ʻO ka Standard 2 axis gear tilt welding Positioner kahi hopena maʻamau no ka tilting a me ka hoʻohuli ʻana o nā ʻāpana hana.
2. Hiki ke hoʻohuli ʻia ka papa hana (i 360°) a i ʻole ke kīloi ʻia (i 0 - 90°) e ʻae ana i ka ʻāpana hana e hoʻopaʻa ʻia ma ke kūlana maikaʻi loa, a ʻo ka wikiwiki o ka wili ʻana o ka mīkini ka mana VFD.
3. I ka wā o ka hoʻoheheʻe ʻana, hiki iā mākou ke hoʻololi i ka wikiwiki o ka wili e like me kā mākou koi. E hōʻike ʻia ka wikiwiki o ka wili ma ka pahu mana lima mamao.
4. E like me ka ʻokoʻa o ke anawaena o ka paipu, hiki iā ia ke hoʻokomo i nā chucks jaw 3 e paʻa ai ka paipu.
5. Loaʻa nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe paʻa, ka papa wili ʻākea, nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe manual a hydraulic 3 axis paha mai Weldsuccess Ltd.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | VPE-1 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 1000kg ka palena kiʻekiʻe |
| Anawaena papaʻaina | 1000 mm |
| Motika hoʻohuli | 0.75 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.05-0.5 rpm |
| Motika hoʻohuli | 1.1 kw |
| Ka wikiwiki o ke kīloi ʻana | 0.67 rpm |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90°/ 0~120° kekelē |
| Ka mamao ʻokoʻa loa | 150 mm |
| Ka mamao o ke kaumaha kiʻekiʻe loa | 100 mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu hoʻokele lima me ka hōʻikeʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ka wili i luna, ka wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. ʻO ke keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻihoʻi a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i ka mea hoʻonoho wili mai ka ʻoki ʻana i nā papa kila kumu, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua



