Mea Hoʻonohonoho Akomi ʻAno L
✧ Hoʻolauna
ʻO ka 1.L Type welding Positioner kahi hopena maʻamau no ka hoʻohuli ʻana o nā ʻāpana hana.
2. Hiki ke hoʻohuli ʻia ka papa hana (i 360°) a hoʻohuli hema a ʻākau paha e ʻae ana i ka ʻāpana hana e hoʻopaʻa ʻia ma ke kūlana maikaʻi loa, a ʻo ka wikiwiki o ka wili ʻana o ka motorized ka mana VFD.
3. I ka wā o ka hoʻoheheʻe ʻana, hiki iā mākou ke hoʻololi i ka wikiwiki o ka wili e like me kā mākou koi. E hōʻike ʻia ka wikiwiki o ka wili ma ka pahu mana lima mamao.
4. E like me ka ʻokoʻa o ke anawaena o ka paipu, hiki iā ia ke hoʻokomo i nā chucks jaw 3 e paʻa ai ka paipu.
5. Loaʻa nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe paʻa, ka papa wili ʻākea, nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe manual a hydraulic 3 axis paha mai Weldsuccess Ltd.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | L-06 a i L-200 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T ka nui loa |
| Anawaena papaʻaina | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motika hoʻohuli | 0.75 kW ~ 7.5 kW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | Mea hoʻonoho poʻo kū pololei |
| Mea hoʻonoho kuʻihao 2 axis | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
Hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka maikaʻi o nā lako. ʻOiai no ka ʻoihana honua, hōʻoia mākou e hiki i ka mea hoʻohana hope ke pani i nā ʻāpana ʻokoʻa ma kā lākou mākeke kūloko inā loaʻa kahi ulia pōpilikia.
1. ʻO ka mīkini hoʻololi alapine VFD e hana mākou iā Schneider a i ʻole Danfoss.
2. ʻO ka mīkini hoʻonohonoho hoʻoheheʻe mai ka brand kaulana ʻo ABB a i ʻole Invertek.
3. ʻO nā mea uila a me ka relay a pau ʻo Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1.L ʻAno hoʻonoho wiliwili i kekahi manawa e hana pū ana me ka robot. Ma kēia ʻano, e hoʻohana ʻo weldsuccess i nā pahu pahu RV e hōʻoia i ka pololei o ka hana.
2. ʻO ka maʻamau ka mea hoʻonoho wili me hoʻokahi pahu mana lima mamao. Hiki iā ia ke hoʻololi i ka wikiwiki o ka wili ʻana o ka mīkini, a hoʻololi i ke kuhikuhi wili, a kaohi i ke kuhikuhi tilting o ka mīkini wili.
3. ʻO nā ʻōnaehana mana āpau me ke pihi E-stop e hōʻoia i ka palekana.
✧ Nā Papahana Ma mua
ʻO ka loulou hana kūlana ʻano 1.L me ka ʻōnaehana lopako no ka hana piha piha ka ʻōnaehana kūpono loa. Hoʻolālā mākou i kēia ʻōnaehana no ka hoʻopili ʻana i ka beam excavator.
2.Eia kekahi ka mea hoʻonoho kuʻihao ʻano L me ka ʻōnaehana mana maʻamau no ka huli ʻana i nā ʻaoʻao āpau a kōkua i ka limahana e kiʻi i ke kūlana kuʻihao maikaʻi loa.








