Mea Hoʻonoho Moʻo Paepae
✧ Hoʻolauna
1. ʻO ka Horizontal welding Positioner kahi hopena maʻamau no ka hoʻohuli ʻana o nā ʻāpana hana.
2. Hiki ke hoʻohuli ʻia ka papa hana (i 360°) e ʻae ana i ka ʻāpana hana e hoʻopili ʻia ma ke kūlana maikaʻi loa, a ʻo ka wikiwiki o ka wili ʻana o ka motorized ka mana VFD.
3. I ka wā o ka hoʻoheheʻe ʻana, hiki iā mākou ke hoʻololi i ka wikiwiki o ka wili e like me kā mākou koi. E hōʻike ʻia ka wikiwiki o ka wili ma ka pahu mana lima mamao.
4. E like me ka ʻokoʻa o ke anawaena o ka paipu, hiki iā ia ke hoʻokomo i nā chucks jaw 3 e paʻa ai ka paipu.
5. Loaʻa nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe paʻa, ka papa wili ʻākea, nā mea hoʻonoho kiʻekiʻe manual a hydraulic 3 axis paha mai Weldsuccess Ltd.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | HB-06 a i HB-500 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T ka nui loa |
| Anawaena papaʻaina | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motika hoʻohuli | 0.75 kw ~ 11 kw |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Nā koho | Mea hoʻonoho poʻo kū pololei |
| Mea hoʻonoho kuʻihao 2 axis | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1.Papa wiliwili pālahalaha me hoʻokahi pahu mana lima mamao e kāohi i ka wikiwiki o ka Rotation, Rotation Forward, Rotation Reverse, Power Lights a me Emergency Stop.
2. Ma ke keʻena uila, hiki i ka mea hana ke hoʻomalu i ke kuapo mana, nā kukui mana, nā alarm pilikia, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. ʻO ke kuapo pedal wāwae ke kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. ʻO ka papa ʻaina ākea me ka mea hoʻoheheʻe honua no ka pilina kuʻihao.
5.Me ka PLC a me ka mea hoʻemi RV e hana pū me ka Robot e loaʻa pū ana mai Weldsuccess LTD.
✧ Nā Papahana Ma mua
ʻO WELDSUCCESS LTD kahi mea hana mua i ʻae ʻia e ISO 9001:2015, ua hana ʻia nā lako āpau mai ka ʻoki ʻana i nā papa kila kumu, ka hoʻoheheʻe ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa. Ke holomua nei kēlā me kēia me ka kaohi pono o ka maikaʻi e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana māʻona i kēlā me kēia mea kūʻai aku.
Loaʻa ka papa hana kuʻihao pālahalaha me ka boom kolamu kuʻihao no ka hoʻopili ʻana mai Weldsuccess LTD.








