Nā Kū Rotator Rollers Welding Paipu Hana Kaumaha 300T me ka Hoʻoponopono Bolt
✧ Hoʻolauna
1. ʻO ka mea hoʻohuli kuʻuna he hoʻokahi ʻāpana hoʻohuli hoʻokele me ka motika, hoʻokahi ʻāpana hoʻohuli manuahi idler, ke kumu kila kila, a me ka ʻōnaehana hoʻokele uila.
2.ʻO ka ʻāpana hoʻokele a me ka idler me nā huila roller PU, e hōʻoiaʻiʻo ia i ka hoʻohana lōʻihi ʻana i ke ola.
3. Loaʻa nā huila wili mea kila no ke noi kūikawā.
4. E hoʻopaʻa ʻia nā huila PU a i ʻole ka huila kila e nā ʻōmole papa 12.9 ma ke kumu.
5. Pahu mana lima mamao me ka Huli ʻana i mua, Huli ʻana i hope, hōʻike wikiwiki huli, Hoʻomaha, E-stop a me nā hana Hoʻonohonoho hou.
6. No kēia mau wili kuʻihao hana kaumaha, hoʻolako pū mākou i ka pahu hoʻomalu lima uea ʻole ma kahi mea hoʻokipa hōʻailona mamao 30m.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili kuʻi CR-300 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 300 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Drive | 150 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Idler | 150 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka nui o ka moku | 1000~6000mm |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Mana Hoʻohuli Motika | 2*5.5 KW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 100-1000mm/min |
| Kaohi wikiwiki | Mea hoʻokele alapine loli |
| Nā huila wili | Mea kila |
| Ka nui o ka wili | Ø700*300mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 15m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Palapala hōʻoia | CE |
✧ Hiʻona
1. Loaʻa i nā huahana wili wili paipu nā ʻano like ʻole, e like me ke ʻano hoʻonohonoho ponoʻī, ka hoʻololi ʻana, ke kaʻa, ke tilting a me nā ʻano anti-drift.
2. Hiki i nā wili kuʻi paipu kuʻuna moʻo ke hoʻohana i nā anawaena like ʻole o ka hana, ma ka hoʻoponopono ʻana i ka mamao waena o nā wili, ma o nā lua wili i mālama ʻia a i ʻole ka wili kēpau.
3. Ma muli o nā noi like ʻole, ʻekolu ʻano o ka ʻili o ka wili, PU/RUBBER/STEEL WHEEL.
4. Hoʻohana nui ʻia nā wili kuʻi paipu no ka Kuʻi Paipu, ka hoʻopili ʻana i nā ʻōwili pahu, ka pena ʻana i nā wili a me ka ʻākoakoa ʻana o nā ʻōwili pahu o ka pūpū wili cylindrical.
5.Hiki i ka mīkini wili hoʻohuli paipu ke hoʻohui pū me nā lako hana ʻē aʻe.
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.
✧ Nā Papahana Ma mua











