Nā ʻōwili hoʻopili paipu hoʻoponopono bolt CR-40
✧ Hoʻolauna
1.Hoʻokahi kaʻa a me hoʻokahi idler i hoʻopili pū ʻia.
2. Ka mana lima mamao a me ka mana pedal wāwae.
3. Hoʻoponopono bolt no nā kīʻaha anawaena like ʻole.
4. ʻO ka wikiwiki hoʻololi ʻole o ka ʻāpana i hoʻokele ʻia.
5. Hoʻokele i ka wikiwiki o ka wili ʻana i ka heluhelu kikohoʻe.
6. Nā ʻāpana uila papa kiʻekiʻe mai Schneider.
7.100% hou mai ka mea hana mua
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | ʻO ka ʻōwili hoʻoheheʻe CR-40 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 40 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Drive | 20 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka Hoʻouka ʻana i ka Mana-Idler | 20 Ton ka palena kiʻekiʻe |
| Ka nui o ka moku | 500~4500mm |
| Hoʻoponopono i ke Ala | Hoʻoponopono ʻana i ka ʻūmiʻi |
| Mana Hoʻohuli Motika | 2*1.5 KW |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 100-1000mm/min |
| Kaohi wikiwiki | Mea hoʻokele alapine loli |
| Nā huila wili | Mea kila |
| Ka nui o ka wili | Ø500*200mm |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 15m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Palapala hōʻoia | CE |
✧ Hiʻona
1. He mea kōkua nui ke kūlana o ka Roller hiki ke hoʻololi ʻia i ka hoʻoponopono ʻana i nā rollers ma waena o ke kino nui i hiki ke hoʻoponopono ʻia nā rollers o ke anawaena like ʻole ma luna o nā rollers like me ka ʻole o ke kūʻai ʻana i kahi roller paipu nui ʻē aʻe.
2. Ua hana ʻia kahi loiloi koʻikoʻi ma ke kino paʻa no ka hoʻāʻo ʻana i ka hiki ke kau i ke kaumaha o ke kiʻikuhi kahi e hilinaʻi ʻia ai ke kaumaha o nā paipu.
3. Ke hoʻohana ʻia nei nā wili polyurethane i kēia huahana no ka mea he kūpaʻa ke kaumaha o nā wili polyurethane a hiki ke pale i ka ʻili o nā paipu mai ka ʻōpala ʻia ʻana i ka wā e ʻōwili ana.
4. Hoʻohana ʻia ke ʻano pine e pine i nā wili polyurethane ma ka mōlina nui.
5. Hoʻohana ʻia ke kū hiki ke hoʻololi ʻia e hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe o ka Rigid Frame e like me ka pono a me ke koi o ka hoʻoheheʻe ʻana i ka paipu a e like me ka pae ʻoluʻolu o ka mea hoʻoheheʻe i hiki iā ia ke hāʻawi i ke kūpaʻa loa.
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka Variable Frequency Drive mai ka hōʻailona Danfoss / Schneider.
2. ʻO Invertek / ABB ka hōʻailona no nā mīkini hoʻohuli a me ka tilring.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
He maʻalahi nā ʻāpana ʻokoʻa a pau e hoʻololi ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. Pahu mana lima mamao me ka hōʻike wikiwiki o ka wili, ka wili i mua, ka wili i hope, ke wili i luna, ke wili i lalo, nā kukui mana a me nā hana hoʻōki pilikia.
2. Keʻena uila nui me ke kuapo mana, nā kukui mana, ka alarm, nā hana hoʻonohonoho hou a me nā hana hoʻōki pilikia.
3. Ka pedal wāwae e kāohi i ke kuhikuhi o ka wili.
4. Hoʻohui pū mākou i hoʻokahi pihi hoʻōki ulia pōpilikia ma ka ʻaoʻao kino mīkini, e hōʻoia kēia e hiki i ka hana ke hoʻōki i ka mīkini i ka manawa mua ke loaʻa kekahi ulia.
5.ʻO kā mākou ʻōnaehana hoʻomalu āpau me ka ʻae ʻia ʻana o CE i ka mākeke ʻEulopa.
✧ Nā Papahana Ma mua










