ʻO ka Pipe Hydraulic Welding Positioner Kaumaha me ka Diameter Papa 1000mm
✧ Hoʻolauna
1. Hoʻohana ʻia kēia mīkini i ka hoʻopili maʻalahi, hiki ke hana me ka mīkini hoʻopili, hoʻopili hoʻopili
2. Hiki i ka mea hoʻonoho ke hoʻohuli mai 0 a 120°, e hoʻohuli ana i 360° e VFD.
3. ʻO ke kūlana voltage he 380V-3PH-50HZ, akā hiki iā mākou ke hana i 110-575V e like me kāu koi
4. Hoʻonoho ia i ka mea hana ma kahi kūpono no ka hoʻoheheʻe ʻana.
5. Hōʻike ia i ka maikaʻi o ka wili ʻana a hoʻemi i ka hana wili a hoʻomaikaʻi i ka huahua.
6. Mea hoʻonoho hoʻokiʻekiʻe kia uila me ke ʻano hoʻokiʻekiʻe 0-90°
7. Pahu mana lima mamao a me ka mana pedal wāwae.
8. ʻO ka wikiwiki hoʻololi ʻole o ka wili papaʻaina
9. 100% hou mai ka mea hana mua
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | AHVPE-20 |
| Ka Mana Hoʻohuli | 2000kg ka palena kiʻekiʻe |
| Anawaena papaʻaina | 1000 mm |
| Ala hāpai | Paukū hydraulic |
| ʻO ka paukū hāpai | Hoʻokahi mau paukūʻolokaʻa |
| Haʻi waena hāpai | 600~1470 mm |
| Ala hoʻohuli | 1.5 KW ka mīkini |
| Ala hoʻokiʻekiʻe | ʻO ka silika hydraulic |
| Paukū hoʻohuli | Hoʻokahi mau paukūʻolokaʻa |
| Ke kihi hoʻohuli | 0~90° |
| Ala hoʻomalu | Ka mana lima mamao |
| Kuapo wāwae | ʻAe |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao 8m |
| Waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hoʻokō | Hoʻokahi makahiki |
| Nā koho | ʻŪpā wili |
| Papa ʻaina moe | |
| Mea hoʻonoho hydraulic 3 axis |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
No nā ʻoihana honua, hoʻohana ʻo Weldsuccess i nā hōʻailona ʻāpana ʻokoʻa kaulana a pau e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola o nā mea hoʻohuli wili. ʻOiai nā ʻāpana ʻokoʻa i haki ma hope o nā makahiki ma hope, hiki i ka mea hoʻohana hope ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa ma ka mākeke kūloko.
1. ʻO ka mea hoʻololi alapine (frequency changer) mai ka lama Damfoss.
2. No Invertek a i ʻole ABB ka motika.
3. ʻO nā mea uila he hōʻailona Schneider.
✧ ʻŌnaehana Mana
1.ʻO ka maʻamau ka mea hoʻonoho kuʻihao me ka pahu mana lima a me ke kuapo wāwae.
2. Hoʻokahi pahu lima, hiki i ka mea hana ke hoʻomalu i ka Rotation Forward, Rotation Reverse, nā hana Emergency Stop, a loaʻa pū kekahi i ka hōʻike wikiwiki o ka wili a me nā kukui mana.
3. ʻO nā keʻena uila hoʻonoho wili a pau i hana ʻia e Weldsuccess Ltd ponoʻī. ʻO nā mea uila nui a pau mai Schneider mai.
4. I kekahi manawa ua hana mākou i ka mea hoʻonoho wili me ka mana PLC a me nā pahu pahu RV, hiki ke hana pū me ka robot.
✧ Holomua Hana
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i nā mea hoʻowili wili mai nā papa kila kumu mai ka ʻoki ʻana, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.
✧ Nā Papahana Ma mua











