3030 Column Boom me ka Camera Monitor a me ka Laser Pointer
✧ Hoʻolauna
ʻO ka manipulator boom kolamu kuʻihao no nā ipu kaomi, ka hale kiaʻi makani a me nā pahu ʻaila seam kuʻihao. Hāʻawi ʻo Weldsuccess Ltd i ka boom kolamu kuʻihao piha me Kina a i ʻole Lincoln USA kumu SAW i hoʻohui ʻia. Hiki i ke kumu mana ke uea hoʻokahi a i ʻole nā uea tandem o Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 a me Lincoln AC / DC - 1000 me NA-3, NA-5 A me Max-10 a i ʻole Max-19 controller.
ʻO ka boom kolamu me nā ʻāpana koho no ka pointer laser, ka monitor kāmela a me ka ʻōnaehana hoʻōla flux. ʻO ka ʻōnaehana hoʻoheheʻe piha e maʻalahi ai ka hoʻoheheʻe ʻana i loko o ka pahu humuhumu a me waho.
1. Hoʻohana nui ʻia nā boom kolamu wili no ka hale kiaʻi makani, nā ipu kaomi a me nā pahu ma waho a ma loko o ka wili wili longitudinal seam a i ʻole ka wili girth. E ʻike ʻia ka wili ʻakomi i ka wā e hoʻohana pū ai me kā mākou ʻōnaehana wili wili.
2. ʻO ka hoʻohana pū ʻana me nā mea hoʻonoho kuʻihao e ʻoi aku ka maʻalahi o ka kuʻihao ʻana i nā flanges.
3. Wahi a ka lōʻihi o nā ʻāpana hana, hana pū mākou i ka boom kolamu me ke kumu huila huakaʻi. No laila loaʻa nō hoʻi no ka hoʻoheheʻe ʻana i ka hoʻoheheʻe humuhumu lōʻihi.
4. Ma ka boom kolamu wili, hiki iā mākou ke hoʻokomo i ke kumu mana MIG, ke kumu mana SAW a me ke kumu mana tandem AC/DC.
5. Ke hāpai nei ka ʻōnaehana boom kolamu wili e ke kaulahao loulou pālua. Loaʻa pū kekahi me ka ʻōnaehana anti-hāʻule e hōʻoia i ka palekana o ka hoʻohana ʻana ʻoiai ua haki ke kaulahao.
6. Loaʻa ka mīkini hoʻōla Flux, ka mea nānā kāmela wili a me ka kuhikuhi laser no ka hoʻokō ʻana i ka wili aunoa. Hiki iā ʻoe ke leka uila iā mākou no ke wikiō hana.
✧ Nā Kikoʻī Nui
| Hoʻohālike | MD 3030 C&B |
| Ka mana o ka hoʻouka ʻana o ka hopena Boom | 250kg |
| Ka huakaʻi boom kū pololei | 3000 mm |
| Ka wikiwiki o ka boom kū pololei | 1100 mm/min |
| Ka huakaʻi boom ākea | 3000 mm |
| Ka wikiwiki o ka hoʻomaikaʻi ʻana ma ka pae | 175-1750 mm/min VFD |
| Paheʻe keʻa hopena Boom | Motika 150 * 150 mm |
| Hoʻohuli | ±180°Manual me ka laka |
| Ala hele | Ka huakaʻi mīkini |
| Uila uila | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| ʻŌnaehana hoʻomalu | Kaula mana mamao10m |
| Waihoʻoluʻu | RAL 3003 ʻULAʻULA+9005 ʻEleʻele |
| Nā Koho-1 | Kuhikuhi laser |
| Nā Koho -2 | Nānā kāmela |
| Nā Koho-3 | Mīkini ho'ōla flux |
✧ Lama ʻĀpana Hoʻokoe
1. ʻO ka motika paleki elevator kolamu a me ka motika alapine loli boom mai Invertek me ka ʻāpono piha CE.
2. ʻO ka Variable Frequency Driver mai Schneider a i ʻole Danfoss, me ka ʻae ʻia ʻana o CE a me UL.
3. Hiki ke hoʻololi maʻalahi i nā ʻāpana ʻokoʻa o ka boom kolamu wili inā haki kahi ulia i kekahi mau makahiki ma hope ma ka mākeke kūloko o ka mea hoʻohana hope loa.
✧ ʻŌnaehana Mana
1. ʻO ka elevator boom kolamu me ka ʻōnaehana anti-falling e hōʻoia i ka palekana hana. Ua hoʻāʻo nā boom kolamu āpau i ka ʻōnaehana anti-falling ma mua o ka hāʻawi ʻana i ka mea hoʻohana hope.
2. ʻO ke kaʻa huakaʻi me ka makau palekana huakaʻi ma nā alahao e hōʻoia i ka hāʻule ʻole ʻana o ka huakaʻi.
3. ʻO kēlā me kēia kolamu boom a pau me ka paepae kumu mana.
4. Hiki ke hoʻohui pū ʻia ka mīkini hoʻōla Flux a me ke kumu mana.
5. ʻO ka boom kolamu me hoʻokahi pahu mana lima mamao e hoʻokele i ka boom i luna / i lalo / neʻe i mua a i hope a me ka hele ʻana i mua a i hope.
6. Inā ua hoʻohui ʻia ka boom kolamu me ke kumu mana SAW, ua hoʻohui pū ʻia ka pahu lima mamao me ka hana o ka hoʻomaka kuʻihao, ka hoʻōki kuʻihao, ka hānai uea a me ke kua uea a pēlā aku.
✧ Nā Papahana Ma mua
ʻO WELDSUCCESS ma ke ʻano he mea hana, hana mākou i ka boom kolamu wili mai ka ʻoki ʻana i nā papa kila kumu, ka wili ʻana, ka mālama ʻana i ka mīkini, ka wili ʻana i nā lua, ka ʻākoakoa ʻana, ka pena ʻana a me ka hoʻāʻo hope loa.
Ma kēia ʻano, e kaohi mākou i nā kaʻina hana āpau ma lalo o kā mākou ʻōnaehana hoʻokele maikaʻi ISO 9001:2015. A e hōʻoia i ka loaʻa ʻana o nā huahana kiʻekiʻe i kā mākou mea kūʻai aku.








